Turistka

Tak konečně se dočkaly i tyto panenky ze série Barbie Wee 3 Friends, ale hlavně proto, že jsem pro tento model našla boty, půjčila jsem si je od Kena. Panenky jsem koupila nahaté a tak to musím řešit tímto náhradním způsobem.
U tohoto srpnového tématu jsem měla hned dvě představy, jakou turistku udělat, ale z časových důvodů jsem dala přednost té jednodušší. Já sama nejsem moc typ do lesa a dávám přednost městské turistice a památkám, tudíž jsem zprvu myslela, že moje panenka se bude procházet po městě, fotit památky, půjde do galerie...... ale to bych musela udělat i příslušné pozadí a na to jsem opravdu čas neměla. A tak jsem ji poslala (jako většina holek) na turistiku do přírody. Nakonec, ani tohle téma jsem ještě nikdy nedělala, takže proč ne.
Model není nijak zvlášť složitý, květované tričko (původně bez zdobení, ale bylo moc smutné), kalhoty pod kolena, batoh a Kenovo tenisky a panenka mohla jít na výlet. Do batohu jsem jí sbalila mapu (Kokořínsko), a samozřejmě něco k pití a snědku. Triko a kalhoty je naprostá klasika, tam jsem nic nevymýšlela, takže paradoxně nejvíc práce mi dal batoh, protože je poměrně malý a já zvolila docela pevnou koženku z opravdické kabelky, natlouct dírky a cvočky problém nebyl, ale připravit na to mini dírku, to už šlo hůř, nakonec se to povedlo. Panenku jsem nafotila i v přírodě, teda jestli tak můžu říkat parku mezi našimi paneláky, trošku na mě lidi koukali, když jsem táhla větev přes trávník a pak se téměř plazila po zemi s foťákem, ale to k takovému focení patří, :-D alespoň to byla zábava.