Uklízečka

A je tady další téma měsíce, vybraly jsme ho z našeho seznamu a myslely jsme si, že to bude trošku oddechové téma. Ano, nebylo to nejtěžší, pro uklízečku opravdu nepotřebujete parádní a vyzdobený obleček, ale přece jen...... vymyslet podobu, doplňky, různé další úpravy, to přece jen zabere trochu času.

Předem se omlouvám všem uklízečkám, že jsem tu svoji vyobrazila poněkud nelichotivě, i já znám štíhlé a krásné uklízečky, jenže já si vzala do hlavy, že moje uklízečka nebude ta pohledná kráska, jaké Barbínky jsou, protože krásnou ji mám na všech modelech, ale naopak, že bude taková lidská - silnější, rozcuchanější, ušmudlanější, obyčejnější.... zkrátka něco jako uklízečka z filmu 6 medvědů s Cibulkou, to byl můj cíl. A co jsem si usmyslela, to jsem taky udělala.

Použila jsem levnější panenku, na kterou jsem vytvořila nebo spíš dotvořila, protože tělo zůstalo původní, novou postavičku. Obalila jsem jí nastříhanými silonkami a na původní obličej jsem z Keraplastu vymodelovala nový, s plnějšími tvářemi. Potom jsem se ho snažila opět domalovat, což nepovažuji za nejpodařenější pokus, ale vzhledem k tomu, že je to moje první zkušenost a že jsem opravdu nestála o krasavici, tak mi ani nevadí, že vypadá tak, jak vypadá. Ale uznávám, že vypadá hrozně :-)) Doplnila jsem kyblíkem (původně svíčka), koštětem (kartáček na zuby), hadrem, jarovou vodou, čistícími přípravky a dalšími nezbytnostmi. Na posledních obrázcích si můžete prohlédnout, jak vypadala v průběhu změny, bohužel jsem ji nenafotila před změnou :-((